Meritbet book of atem nasıl oynanır?

Meritbet book of atem nasıl oynanır?

Meritbet book of atem nasıl oynanır? Keyifli zaman geçirirken bol bol kazanç sağlayacağınız Meritbet book of atem oyunu, Slot seçenekleri arasında kaliteli grafikleri ve alt yapısıyla kısa zamanda yüksek oranlar kazandıracaktır. Mısır sembolleri kullanılarak, yılan, timsah, kuş ve tılsımlı kitap gibi sembollerin altı bölmede buluşarak kazandıracağı oyunlardan biridir.

Slot oyunlarında yan yana gelen semboller kesinlikle kazandırmaktadır.

Book of atem oyununda kitapların yan yana gelmesi veya üç farklı bölmede buluşması kazandırır.

Slot çarkı bulunan keyifli oyunlar arasında bulunmaktadır.

Oyunda belirli kitapları bularak Slot çarkına gider, Slot çarkı üzerinden yeni bir şans elde edersiniz.

Keyifli zaman geçirirken free spin ödülü de kazanmadan masadan ayrılmazsınız.

Meritbet book of atem nasıl kazandırır?

Oyunda amaç benzer sembolleri yan yana getirmektir. J- a harfleri, kitap, yılan ve timsah sembolleri oyunda yan yana geldiği zaman bir şey ifade etmemektedir. Amaç sembollerin ekranda daha fazla çıkması, bilhassa alt alta ve yan yana üçer dörder tane olmasıdır. Meritbet Oyunda kasanızı dolduracak en önemli sembol kitap sembolüdür. Mavi tılsımlı sembolü bulduğunuz zaman çark kasası dolmaktadır. Çark kasası dolduğunda anında çark ekranına gider, yeni bir çark çevirme yaparak yüksek oranlar kazanırsınız.

Kitapların mavi tılsımlarında biriken paralarınız anında hesabına geçecek ve kısa zamanda bol kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Keyifli zaman geçirirken mısır’ın sembollerini de keşif edersiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*